Kenniscentrum Phrenos website

Netwerkconferentie NVP ‘Gewoon Meedoen’

Het Netwerk Vroege Psychose (NVP) organiseert dit jaar de jaarlijkse netwerkconferentie op 27 juni bij Phrenos in Utrecht! Het thema van deze dag is ‘Gewoon meedoen’. Want gewoon meedoen is uiteindelijk wat iedereen wil! Voor mensen met een psychotische kwetsbaarheid is dat niet anders. Voor velen van hen blijkt dit echter niet vanzelfsprekend. Wat hebben mensen met een (vroege) psychose en hun naasten nodig om gewoon te kunnen meedoen in het dagelijks leven en in de samenleving? Op deze netwerkconferentie gaan we met elkaar in gesprek vanuit verschillende perspectieven.
Aanmelden kan vanaf april, meer info volgt binnenkort. Accreditatie wordt aangevraagd. Zet de datum alvast in je agenda!

Over het NVP
Het NVP richt zich vooral op professionals die werkzaam zijn in de zorg voor mensen met voornamelijk vroege psychosen. Of je nu werkzaam bent in een VIP-team, een FACT- of gebiedsteam of in een woonvoorziening, je bent van harte welkom bij het NVP! Ook cliënten, naasten en andere geïnteresseerden zijn van harte uitgenodigd om deel te nemen. Het NVP is onderdeel van Kenniscentrum Phrenos.

Wil je lid worden van het NVP, meld je dan hier aan (gratis voor medewerkers van deelnemende instellingen, overigen € 50 per jaar).

Vrijdag, 27 juni 2025

X

Nieuwsbrief Phrenos

Wil je op de hoogte blijven van nieuwe ontwikkelingen, webinars en trainingen? Meld je aan voor de nieuwsbrief

Back To Top