Kenniscentrum Phrenos website

HdjZ – In-company training facilitators

Voor wie

Voor iedereen die zelf de cursus Herstellen doe je Zelf aan wil kunnen bieden.

Voorwaarden voor deelname

  • De organisatie vraagt de training aan.
  • Stelt facilitators Herstellen doe je Zelf in de gelegenheid de cursus modelgetrouw aan te bieden.
  • Stelt facilitators Herstellen doe je Zelf in de gelegenheid twee keer per jaar deel te nemen aan de landelijke intervisie.
  • Ondersteunt de beschikbaarheid van Herstellen doe je Zelf met een implementatieplan.
  • Deelnemers zijn bereid om eigen ervaringen met het herstel van maatschappelijke rollen te delen aan de hand van de thema’s van de cursus Herstellen doe je Zelf.

Inhoud

De training voor facilitators bestaat uit vier wekelijkse bijeenkomsten van 6 uur voor maximaal 12 deelnemers waarin zij zich de grondslag en uitgangspunten voor de ervaringsdeskundige rol van facilitator eigen maken en oefenen om dit toe te passen. De cursus wordt begeleid door twee geschoolde facilitators Herstellen doe je Zelf.

Studiemateriaal

Een werkboek voor deelnemers en een handleiding voor facilitators (beide zijn bij de prijs inbegrepen).

Leeruitkomsten

  • Deelnemers zijn facilitator Herstellen doe je Zelf en kunnen Herstellen doe je Zelf modelgetrouw aanbieden en een gelijkwaardige uitwisseling van ervaringskennis faciliteren en hun eigen ervaringsdeskundige rol evalueren en daarop reflecteren.
  • Deelnemers kunnen Herstellen doe je Zelf binnen de organisatie beschikbaar maken.

Certificering

Deelnemers ontvangen een certificaat voor facilitator Herstellen doe je Zelf.

Trainers

De training wordt gegeven door Jeroen de Haan-Riβmann en Sacha van Geel, facilitators en tevens mede-ontwikkelaars van het trainingsmateriaal voor Herstellen doe je Zelf.

Data en tijd

Data en tijd in overleg.

Locatie

De organisatie is zelf verantwoordelijk voor de locatie.

Kosten

€ 5.275– voor medewerkers van bij Kenniscentrum Phrenos aangesloten instellingen.
€ 6.594,– voor overigen

Belangstelling?

Neem contact op met Dienke Boertien dboertien@kcphrenos.nl

Meer informatie

Het werkboek voor deelnemers en kan via onze website worden besteld. De handleiding voor facilitators is alleen beschikbaar voor degenen die de training tot facilitator volgen bij Phrenos.
Twee keer per jaar online intervisiebijeenkomsten voor facilitators. Deelname is kosteloos.

X

Nieuwsbrief Phrenos

Wil je op de hoogte blijven van nieuwe ontwikkelingen, webinars en trainingen? Meld je aan voor de nieuwsbrief

Back To Top